Cooper&Hunter mobilūs oro kondicionieriai

Jeigu norite, kad karštomis vasaros dienomis namuose, biure bei kitose patalpose visada būtų maloniai gaivu ir netektų pergyventi dėl karščio – tokiu atveju mobilūs oro kondicionieriai yra geriausias pasirinkimas, kuris gali garantuoti aukščiausią komforto lygį investuojant nedidelius pinigus. Kadangi nuolatos atnaujiname savo katalogą – siūlome reguliariai užsukti ir peržiūrėjus pasiūlymus pasirinkti tai, kas leis Jums susikurti tobulą mikroklimatą namuose.
Cooper&Hunter mobilūs oro kondicionieriai lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą, tad pagal savo poreikius galėsite atvėsinę vienas patalpas vėsinti kitas. Cooper&Hunter mobilūs oro kondicionieriai – visame pasaulyje pripažįstama ir ypač dažnai pasirenkama įranga, kuri padės pagerinti gyvenimo lygį. Jie veikia ypač tyliai, tad nesitrukdys įprasti darbai, galimas budėjimo režimas, kuris sumažina energijos išgavą, LED ekranas padeda patogiai valdyti kondicionavimo įrangą, laikmatis leis nusistatyti tinkamą vėsinimo laikotarpį ir daug kitų funkcijų, kurios paprasčiausiam vėsinimo įrankiui suteikia kur kas daugiau funkcionalumo.
Mobilūs oro kondicionieriai:
• Valdymo skydelis leidžia nusistatyti parametrus pagal Jūsų poreikius.
• Įranga nesunkiai transportuojama iš vienos vietos į kitą.
• Puikiai tinka patalpose, kur nėra ventiliacijos, kai reikia sumažinti drėgmę.
• Ekonomiški, išlaikymas pigus, taip pat, ilgaamžiai.
• Išskirtinis dizainas padeda nesunkiai juos įkomponuoti namuose.
• Ratukai ant oro kondicionierių palengvina transportavimą.
Cooper&Hunter mobilus oro kondicionierius gali padėti karštomis vasaros dienomis jaustis puikiai, išvengti diskomforto, prakaitavimo bei nedarbingumo.
Cooper&Hunter – vienas iš pasaulyje lyderiaujančių klimato palaikymo įrenginius siūlančių gamintojų, kuris nuolatos stengiasi nustebinti savo klientus ir pasiūlyti kuo inovatyvesnes ir kuo geriau veikiančias sistemas, kurios padės pagerinti gyvenimo kokybę bei užsitikrinti komfortą. Ilgaamžė patirtis bei individualus požiūris į klientą padėjo išvystyti tobulą įrangą, kuri tenkina visuomenės poreikius. UAB „Sanlėja“ – oficialus Cooper&Hunter įrenginių tiekėjas, kuris užtikrina, kad parduodami mobilūs oro kondicionieriai yra sertifikuoti, atitinka aukščiausius reikalavimus, turi garantijas, tad tai leis dar labiau pasitikėti gaminiais.

Kai norisi, kad namuose nebūtų per daug karšta – mobilūs oro kondicionieriai tampa geriausia alternatyva!