Multi split sistemos

HTW, Airwell bei C&H Multi-Split sistemos puikiai tiks daugumai namų ūkių ar net komercinių subjektų. Tokios sistemos siūlo neprilgystamą lankstumą bei galimybę net keliose patalpose vienu metu visiškai individualiai (nepriklausomai) valdyti mikroklimatą. Sanlėja komanda jums mielai padės išsirinkti tinkamiausią variantą iš gausaus asortimento.

Tačiau ir internetiniame prekių kataloge galite susipažinti su kriterijais, kuo skiriasi įvairūs Multi-Split kondicionieriai, kokia yra atitinkamų modelių kaina bei turėsite progą įvertinti grindinius, sieninius, kasetinius, kanalinius ir net kitų rūšių Multi-Split sprendimus.

Multi-Split kondicionierių sistemos paaiškinimas

Tokio tipo sistema yra tas pats kondicionierius, tik turintis porą papildomų niuansų.

Multi-Split sistemos paprastai yra tiek šildyti, tiek vėsinti galinčios sistemos, kurias sudaro vienas išorinis blokas, prie kurio prijungiami bent keli vidiniai blokai. Šiuo atveju paprastos Split sistemos nuo Multi Split skiriasi tuo, kad pastaruoju atveju viduje turi būti bent 2 blokai. Įrengimo procesas bei paleidimas yra visiškai identiškas. Ortakiais ir šaltnešio vamzdeliais išorinis blokas sujungiamas su viduje esančiais įrenginiais. Tačiau kiekvienas vidinis įrenginys (patys Multi-Split kondicionieriai) valdomas nuosavu pulteliu ir veikti gali nepriklausomai nuo kitų vidinių blokų.

Tai reiškia, kad vienoje patalpoje gali būti +20, kitoje +18, trečioje +22 ir panašiai. Toks sprendimas leidžia visiškai individualizuoti šildymą ar vėsinimą bei užtikrinti maksimalų komfortą bet kurioje patalpoje.

Na, o pats šilumos siurblys įdarbina tą patį principą, kai šiluminė energija iš lauke esančio oro perduodama į viduje esantį orą.

Pranašumai perkant Multi-Split kondicionierius

  1. Visiškai individualus ir nepriklausomas mikroklimato valdymas daugelyje patalpų. Dėl to padidėja komfortas ir įmanoma taupiau naudoti energiją.
  2. Tokios sistemos yra lanksčios bei gali būti plečiamos bei būti tokio masto, kokio tik reikia jūsų poreikiams. Tad, jeigu ateityje planuojate prijungti įrenginius naujose patalpose, Multi-Split kondicionieriai yra idealus variantas.
  3. Tokiai sistemai nestinga praktiškumo, nes jai užtenka vieno išorinio bloko, todėl sumažėja poreikiai remontui bei išlaikymo kaštams.
  4. Tokia sistema nėra itin triukšminga, nepaisant to, kad joje bus ganėtinai daug įrenginių. Kiekvienas iš jų veiks taip pat tyliai, kaip ir pavienis, modernus šilumos siurblys oras – oras.

Kokie yra pagrindiniai kriterijai renkantis Multi-Split kondicionierius?

Kaip sako ekspertų nuomonė bei vartotojų atsiliepimai, pirkėjų akiratyje turėtų atsidurti bent keli kriterijai.

Visų pirma – šildymo ir vėsinimo pajėgumas. Apskaičiuokite, kiek energijos reikės šildant bei vėsinant patalpas ir pasirinkite bloką, kuris gali tokį pajėgumą pasiūlyti.

Tuomet labai svarbus yra ir SEER, EER, COP ir SCOP bei kiti efektyvumo koeficientai. Juk nenorite, kad įrenginiai naudotų daugiau energijos negu yra būtina.

Triukšmingumas, valdymo būdas, oro filtrai ir išmanumas – paskutiniai iš svarbiausių kriterijų, į kuriuos rekomenduojame kreipti daugiausiai dėmesio.