Langiniai kondicionieriai

Produktų nerasta.

Įvairiose pasaulio šalyse ir Lietuvoje vis labiau populiarūs langiniai kondicionieriai. Sanlėja jums siūlo pajėgius langinius kondicionierius HTW bei Airwell. Šie įrenginiai puikiai tinka įvairiose, ypač nedidelėse erdvėse bei įsitaiso lange arba prie lango atidarymo.

Langiniai oro kondicionieriai paprastai montuojami lango rėme arba specialiai tam skirtoje angoje, kuri paruošiama statybos darbų, remonto metu. Tokį šilumos siurblį paprastai sudaro metaliniame arba plastikiniame korpuse įmontuotas vėsinimo įrenginys, kurio ventiliacijos angos ir valdymo įtaisai yra vienoje vietoje. Tai – panašiai veikianti sistema, kaip ir monoblokas.

Langinių kondicionierių privalumai

Pagrindinis privalumas yra tai, jog toks įrenginys neužima daug vietos bei nereikia sudėtingų vedžiojimo bei montavimo darbų. Kiekvienas gamintojas tokį įrenginį suprojektuoja taip, kad pastarasis lengviau tilptų languose. Atsiliepimai iš naudotojų taip pat rodo, kad Airwell arba HTW langiniai kondicionieriai yra ergonomiškas sprendimas.

Dažnai toks sprendimas džiugina ganėtinai patrauklia kaina ir gali kainuoti pigiau nei galingas šilumos siurblys oras – oras.

Langinių kondicionierių veikimo procesas

Šių kondicionierių veikimo principas yra identiškas bet kokiam kitam šilumos siurbliui oras – oras. Pagrindinis skirtumas tėra tai, jog nėra atskirų vidinių ir/ar išorinių blokų. Viskas – viename korpuse bei viename įrenginyje.

Sudomino toks įrenginys? Norite pasikonsultuoti dėl jo tinkamumo? Galite kreiptis telefonu, el. paštu arba net užpildyti užklausos formą per Sanleja.lt!