Cooper&Hunter

Kiekviena COOPER&HUNTER produktų serija pasižymi unikaliomis charakteristikomis, plačiu funkciniu pritaikymu ir puikiu dizainu. COOPER&HUNTER įranga – tai inovatyvių inžinerinių sprendimų ir idėjų harmonija apimanti visą gamą įvairialypės klimato palaikymo įrangos, kuriančios komfortišką ir ekologišką klimatą kasdieninėje žmogaus veikloje. Dirbdami su COOPER&HUNTER, jūs visada naudositės naujausiais pasiekimais kuriant klimato palaikymo įrangą – ypač aukštos kokybės, šiuolaikiško dizaino ir stiliaus gaminiais. Tarptautinė korporacija Cooper&Hunter International Corporation (JAV) specializuojasi mikroklimato įrenginių gamyboje. Prekinio ženklo C&H (Cooper&Hunter) oro kondicionieriai žinomi, populiarūs ir pripažinti visame pasaulyje. Nepriekaištinga kokybė ir lyderiavimas novatoriškų technologijų srityje – tai „Cooper&Hunter“ vizitinė kortelė. Cooper&Hunter oro kondicionieriai gaminami bendroje “Gree” ir “Daikin” gamykloje įsikūrusioje Zhuhai mieste, esančiame 40 km atstumu nuo Honkongo. Gamykla patenka į geriausių pasaulyje gamintojų penketuką. Aukštą gamybos proceso kokybės lygį patvirtina „Forbes“ skelbiamas FAB-50 reitingas. Bendras gamybos pajėgumas – 27 mln. klimato reguliavimo įrangos vienetų: 20 kategorijų, 400 serijų, daugiau kaip 7000 modelių. Energiją taupančios C&H technologijos vertos ypatingo dėmesio laikantis aukščiausio IV kartos gamybos standarto. Buitinių ir pramoninių šilumos siurblių modeliai efektyviai eksploatuojami nuo -30 iki +54 °C temperatūroje. Kai kuriems C&H modeliams išduotas ASHRAE sertifikatas.

Kiekviena COOPER&HUNTER produktų serija pasižymi unikaliomis charakteristikomis, plačiu funkciniu pritaikymu ir puikiu dizainu. COOPER&HUNTER įranga – tai inovatyvių inžinerinių sprendimų ir idėjų harmonija apimanti visą gamą įvairialypės klimato palaikymo įrangos, kuriančios komfortišką ir ekologišką klimatą kasdieninėje žmogaus veikloje. Dirbdami su COOPER&HUNTER, jūs visada naudositės naujausiais pasiekimais kuriant klimato palaikymo įrangą – ypač aukštos kokybės, šiuolaikiško dizaino ir stiliaus gaminiais. Tarptautinė korporacija Cooper&Hunter International Corporation (JAV) specializuojasi mikroklimato įrenginių gamyboje. Prekinio ženklo Cooper&Hunter(Cooper&Hunter) oro kondicionieriai žinomi, populiarūs ir pripažinti visame pasaulyje. Nepriekaištinga kokybė ir lyderiavimas novatoriškų technologijų srityje – tai „Cooper&Hunter“ vizitinė kortelė. Cooper&Hunter oro kondicionieriai gaminami bendroje “Gree” ir “Daikin” gamykloje įsikūrusioje Zhuhai mieste, esančiame 40 km atstumu nuo Honkongo. Gamykla patenka į geriausių pasaulyje gamintojų penketuką. Aukštą gamybos proceso kokybės lygį patvirtina „Forbes“ skelbiamas FAB-50 reitingas. Bendras gamybos pajėgumas – 27 mln. klimato reguliavimo įrangos vienetų: 20 kategorijų, 400 serijų, daugiau kaip 7000 modelių. Energiją taupančios Cooper&Huntertechnologijos vertos ypatingo dėmesio laikantis aukščiausio IV kartos gamybos standarto. Buitinių ir pramoninių šilumos siurblių modeliai efektyviai eksploatuojami nuo -30 iki +54 °C temperatūroje. Kai kuriems Cooper&Huntermodeliams išduotas ASHRAE sertifikatas.

Cooper & Hunter oro kondicionierių/ šilumos siurblių savybės

Techniniai įrangos ypatumai, tokie kaip montavimas bei funkcijos labiausiai priklauso nuo pasirinkto modelio bei jo savybių. Kadangi kasetiniai bei mobilūs, buitiniai kondicionieriai yra labai skirtingi, natūralu, jog kiekvieną Cooper&Huntermodelį reikėtų vertinti individualiai.

Tarp oro kondicionierių ir šilumos siurblių funkcijų dažniausiai rasime efektyvų šildymą bei vėsinimą. Čia reikėtų kreipti dėmesį į nurodytą vėsinimo bei šildymo galią (W arba kW). Kuo ji didesnė – tuo efektyviau šį darbą atliks jūsų įranga.

Antras funkcinis ypatumas – efektyvumas. Kuo jis didesnis – tuo mažiau elektros energijos sunaudos įrenginys, pernešdamas šilumą arba vėsindamas orą. SCOP, COP, SEER ir EER yra koeficientai, nusakantys efektyvumą. Kuo jie aukštesni, tuo funkciškai pranašesnis yra Cooper&Hunter kondicionierius / šilumos siurblys.

Dar viena svarbi funkcija – išmanumas. Su išmaniosios programėlės pagalba galima per gana didelį atstumą labia preciziškai valdyti vėsinimo ar šildymo intensyvumą, keisti temperatūrą.

Prie svarbių funkcijų negalime nepaminėti ir oro valymo. Ne visi Cooper & Hunter kondicionieriai / šilumos siurbliai turi efektyvią filtravimo sistemą, tačiau, jeigu namuose yra alergiškų žmonių, vaikų arba senjorų, ji gali būti labai naudinga. Iš oro pašalinus alergenus bei didelę dalį taršos ne tik pakyla komfortas, tačiau galima ir geriau atsipalaiduoti, lengviau pailsėti ar koncentruotis į darbus.

Cooper & Hunter oro kondicionierių/ šilumos siurblių sistemos pranašumai

Vienas iš didžiausių privalumų, kuriuos turi Cooper & Hunter kondicionieriai – didžiulė prekių įvairovė ir plati gama. Ją sudaro:

 •   Oro kondicionieriai ir oras – oras šilumos siurbliai:

o   Vidiniai sieniniai;

o   Grindiniai;

o   Kasetiniai;

o   Kanaliniai.

 •   Multi-Split sistemos;
 •   Ne vienas mobilus oro kondicionierius;
 •   Taip pat mikroklimatą valdyti padedantys oras – vanduo sprendimai bei rekuperatoriai.

Platus asortimentas reiškia, kad kone kiekvienas namų ūkis ar komercinis subjektas gali rasti tai, kas idealiai atitinka poreikius net ir pakankamai patrauklia kaina. Keletas pranašumų, kuriuos turi Cooper and Hunter kondicionieriai.

 •   Aukštos kokybės filtrai – standartinėje komplektacijoje pridedami itin veiksmingi HEPA filtrai, valantys orą;
 •   Reguliuojamas ventiliatoriaus arba vėdinimo intensyvumas;
 •   Automatiškai nustatomas ventiliatoriaus greitis;
 •   Bevielis valdymas – visi Cooper & Hunter kondicionieriai turi belaidį valdymo pultelį, tačiau naujausi modeliai dar turi ir galimybę būti valdomi išmaniu būdu, per programėlę;
 •   Tylus veikimas;
 •   Ergonomiškumas bei kompaktiškumas;
 •   Daug automatizacijos, savidiagnozavimo bei autonominio valdymo funkcijų, kurios padidina našumą ir sumažina rūpesčius dėl įrangos priežiūros;
 •   Į komplektaciją įeinančios savybės, papildomos funkcijos:

o   3D oro srautas – vertikaliai ir horizontaliai reguliuojamos mentės leidžia sukurti norimą oro srautą vėsinimui ar šildymui;

o   Judesio jutikliai – ON/OFF jungiklis arba tam tikrų nustatymų parinkimas pagal tai, ar įrenginys jus jaučia kambaryje;

o   Drėgmės matuoklis.

Tačiau konkretūs privalumai, kuriuos turi Cooper and Hunter kondicionieriai labai priklauso nuo individualaus modelio. Visą informaciją apie juos galite rasti pačiame prekės puslapyje.

Cooper & Hunter prekės ženklo istorija

Gamintojas Cooper & Hunter (arba C&H) siūlo daugybę vėdinimo, šildymo ir mikroklimato valdymo sprendimų. Dar 1996 metais JAV įkurta įmonė savo produkciją dabar pristato į daugiau nei 50 valstybių. Namų ir net komercinės paskirties Cooper and Hunter kondicionieriai sulaukia geriausių vartotojų bei rinkos ekspertų įvertinimo. Tačiau geri atsiliepimai – dar ne viskas. Kiekviena Cooper&Hunter sistema gamyklą palieka tik po griežtos kokybės kontrolės, todėl atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Su daugiau nei 20 metų patirtimi, dabartinėje rinkoje Cooper & Hunter gali būti laikoma lyderiaujančia ŠVOK sprendimų gamintoja. Bendrovė turi daug partnerių visame pasaulyje, kurie padeda gamybos ir platinimo procesams, taip užtikrinant ne tik aukščiausią įrangos kokybę, tačiau ir jos prieinamumą. Dabar Cooper & Hunter galima pastebėti net ir per TV ekranus, kadangi šis gamintojas tapo NHL (Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygos) komandos Florida Panthers oficialiu remėju ir partneriu. Kaip viešumoje pastebimas ir aukščiausios kokybės techniką gaminantis prekės ženklas, Cooper & Hunter gali pasiūlyti tai, ko dažniausiai neturi kiti.