Kasetiniai kondicionieriai

Komercinėms patalpoms bei didelėms erdvėms rekomenduojame kasetinius kondicionierius. Jie yra labai našūs bei gali būti priderinami prie nemažos dalies komercinių patalpų poreikių. Split bei Multi-Split tipo kasetiniai oro kondicionieriai iš Sanleja.lt puikiai tiks kabinetams, naujinamoms komercinėms patalpoms bei net viešbučiams ar prekybos centrams. Airwell, Cooper & Hunter bei HTW komerciniai kasetiniai kondicionieriai padės efektyviai valdyti mikroklimatą net didelėse erdvėse!

Mūsų puslapyje internetu galite sužinoti daugiau apie tokių sistemų privalumus.

Kasetinių kondicionierių veikimo procesas

Kasetiniai kondicionieriai veikia identiškai, kaip ir kiti šilumos siurbliai oras – oras. Lauke pastatomas išorinis blokas, kuris ortakiais perduoda vėsą arba šilumą į kasetinius kondicionierius viduje. Vidiniai blokai paprastai centruojami lubose, kad oras tolygiai pasiskirstytų po patalpą. Įrenginys įleidžiamas į lubas, tad matosi tik grotelės, todėl viskas atrodo vientisai ir nekrenta į akis.

Veikimo principas – aiškus, tačiau kaip yra su jų valdymu? Kiekvienas vidinis kasetinis blokas turi nuosavą valdymo pultelį. Dėl to kiekviena patalpa gali nepriklausomai reguliuoti mikroklimatą pagal savo situaciją ar poreikius.

Kasetinių kondicionierių priežiūra

Kadangi tai yra komercinėms bei didelėms patalpoms skirtas sprendimas, jis turėtų būti prižiūrimas profesionalų. Tik taip įmanoma užtikrinti didelį veikimo efektyvumą, optimalias sąnaudas ir patikimumą. Specialistai gali pakeisti filtrus, patikrinti ortakius bei elektrinę sistemos dalį.

Kasetinių kondicionierių pranašumai

Pagrindiniai kasetinių kondicionierių pranašumai:

  •   Didelis našumas – tinka komercinėms patalpoms;
  •   Split ir Multi Split sistemos – individualizuotas mikroklimato valdymas skirtingose erdvėse;
  •   Aukštas patikimumas bei paprastas valdymas.

Atsiliepimai apie šiuos įrenginius taip pat yra puikūs. Pasidairykite po tinklalapį bei sužinokite, kokia kaina galite įsigyti aukščiausios kokybės tokio tipo įrenginį.