Palubiniai-Grindiniai kondicionieriai

Sanleja.lt – patikimas partneris, siūlantis itin kokybiškų palubinių bei grindinių kondicionierių asortimentą jūsų namams, biurui ar kitoms komercinėms patalpoms. Toks sprendimas yra puikus pasirinkimas įvairaus dydžio patalpoms. Jis neužima daug vietos, o atsiliepimai dėl derančios estetikos bei efektyvaus šildymo bei vėsinimo tikrai skatina apsvarstyti tokį sprendimą daugeliui.

Kreipkitės jau dabar ir tiesiai iš Sanlėjos profesionalų sužinokite, kaip sieninis-palubinis kondicionierius gali palengvinti mikroklimato valdymą jūsų patalpose.

Palubinių-grindinių kondicionierių privalumai

Tokio tipo oro kondicionierius yra montuojamas prie lubų arba prie grindų. Ką tai duoda? Ogi didžiulį komfortą, kadangi šiltesnio, šaltesnio, karšto ar net šalto oro srautas išpučiamas į patalpos orą, o ne tiesiai į sėdinčius ar stovinčius žmones bei daiktus. Turbūt visi žinome, koks nemalonus jausmas, kai tiesiai į veidą pučia kondicionieriaus kaitra arba į sprandą nuolat skrieja vėsi oro srovė. Palubiniai bei grindiniai kondicionieriai visa tai išsprendžia, kadangi leidžia orui savaime ir paprasčiau pasiskirstyti po patalpą.

Dar vienas didelis privalumas yra jų estetika. Nors modernūs kondicionieriai tikrai atrodo neblogai ir nekrenta į akis daugelyje interjerų, kai kada vis tiek norisi kuo daugiau vientisumo. Kai kada ir išplanavimas bei interjeras neleidžia kondicionieriaus montuoti virš durų arba kur nors ant sienos. Tokiu atveju vidinis blokas gali būti montuojamas tiek prie lubų, tiek prie grindų, taip paslepiant jį nuo matymo lauko bei išsaugant vientisą estetiką patalpoje.

Palubinių-grindinių kondicionierių veikimo procesas

Šių įrenginių veikimo principas yra analogiškas bet kokiam kitam kondicionieriui (šilumos siurbliui oras – oras). Išorinis blokas ima orą iš lauko, jį pašildo arba vėsina bei per vidinį bloką išleidžia į patalpą. Tiesa, jeigu įrengta Split arba Multi-Split tipo sistema, iš lauko paimtas oras dar gali būti išskirstomas ir po kelias patalpas.

Ne vienas gamintojas į savo kondicionierius integruoja ir oro filtrus, su kurių pagalba pakeliama oro kokybė viduje bei galima džiaugtis gaiva, geresniu oru. Tai ypač svarbu paslaugų erdvėms bei namuose, kur yra vaikų ar alergiškų žmonių. Palubiniai – grindiniai, kaip ir kone visi kiti kondicionieriai, jau gali turėti ir patogų pultelinį bei net išmanųjį valdymą.

Sudomino? Juos galite apžiūrėti ir internetu. Peržvelkite katalogą, susipažinkite su įrenginių savybėmis bei kaina. Kreipkitės ir gaukite rekomendacijas bei pasiūlymą jau dabar.