Konsoliniai kondicionieriai

Produktų nerasta.

Norintiems suderinti estetiką su praktišku mikroklimato valdymu turėtų sudominti konsoliniai kondicionieriai. Šie įrenginiai paprastai montuojami prie lubų ar prie grindų, o ne prie lango ar tiesiai ant sienos. Toks montavimo principas suteikia galimybę sukomponuoti interjerą taip, kad kondicionierius nekristų į akis, tačiau galėtų efektyviai vėsinti arba šildyti patalpas. Mūsų internetinėje svetainėje www.sanleja.lt galite išsirinkti, bei daugiau sužinoti apie itin aukštos kokybės Cooper & Hunter, Airwell, HTW ar kitų gamintojų konsolinius kondicionierius.

Konsolinių kondicionierių veikimo procesas

Konsolinis kondicionierius veikia, kaip ir bet kuris kitas šilumos siurblys oras – oras. Paprastai jį sudaro išorinis blokas, kuris ima orą iš lauko ir išpučia panaudotą orą iš vidaus, bei vidinis blokas, kuris į patalpą išpučia pašildytą, atvėsintą ir, jeigu yra filtravimo sistema, net išvalytą orą.

Labai svarbu paminėti, kad toks įrenginys pagamintas taip, kad vėsus oras būtų išleidžiamas į apačią, prie grindų, o šiltas oras – statmenai aukštyn arba palubėje. Dėl to juntami greiti mikroklimato pokyčiai.

Kondicionieriaus viduje esantis freonas sugeria šilumą iš oro, jeigu norite vėsinti arba įjungia atvirkštinį ciklą, jei yra poreikis šildytis. Dauguma Cooper & Hunter, Airwell, HTW ar kitų gamintojų konsolinių kondicionierių turi patogius valdymo pultelius, su kuriais galima lengvai reguliuoti veikimą. Taip pat daugėja ir išmanių kondicionierių. Tad, tikimės, kad veikimo principas bei procesas pasidarė aiškesni.

Konsolinių kondicionierių priežiūra

Tokio įrenginio priežiūra – labai panaši į daugumos kitų šilumos siurblių oras – oras. Kiekvienas gamintojas gali rekomenduoti kiek kitokią priežiūros specifiką, tačiau bendrąja prasme priežiūra bus panaši. Mūsų ekspertų atsiliepimai ir patarimai taip pat gali padėti.

Kai kurie modeliai turi savaiminio valymo funkcijas, tad taip priežiūra pasidaro daug lengvesnė. Jeigu tokios funkcijos nėra, nepamirškite tam tikru periodiškumu šlapia šluoste nuvalyti dulkių sankaupas nuo konsolinio kondicionieriaus vidinio bloko. Taip pat reikėtų nuvalyti išorinį bloką. Kasmet arba bent kartą per 2 metus pasikvieskite meistrus, kad apžiūrėtų įrenginį, atliktų aptarnavimą, pakeistų susidėvėjusius filtrus arba sukalibruotų idealų veikimą.

Konsolinių kondicionierių pranašumai

Toks kondicionierius gali būti grindinis arba lubinis. Kai kurie modeliai yra universalūs (gali būti montuojami ir ten, ir ten). Tai suteikia lankstumo pasirenkant įrenginį bei derinant jį prie interjero. Jie yra gana galingi bei efektyviai pašildo ar atvėsina orą vidutinio dydžio patalpose. Kai kurie modeliai kainuoja pigiau nei kitos, analogiškos sistemos.