Kanaliniai Multi-split

Kanaliniai Multi-Split įrenginiai suderina kanalinių ir Multi-Split kondicionierių privalumus bei juos pateikia vienoje vietoje. Jie yra paprastai montuojami, gana tyliai veikiantys ir puikiai tinka komercinėms patalpoms. Atsiliepimai ir vartotojų nuomonės rodo, kad tokios sistemos leidžia maksimaliai efektyviai valdyti mikroklimatą daugybėje patalpų ar zonų vienu metu bei tai daryti visiškai nepriklausomai.

Internetu įsigyti kanaliniai Multi-Split tipo įrenginiai iš Sanlėjos asortimento gali puikiai paskirstyti vėsų arba šiltą orą po patalpą bei užtikrinti didesnį komfortą. Šiuos sprendimus dažniausiai renkasi biurai bei komercinių patalpų valdytojai, kadangi jiems reikia aukšto našumo įrenginio. Didelis kanalinių kondicionierių pliusas – diskretiška išvaizda. Jie tarsi pasislepia interjere bei veikia tyliai, todėl ir yra taip gerai vertinamas sprendimas.

Internetiniame prekių kataloge galite sužinoti, kokia būtų jus dominančio įrenginio kaina bei techninės savybės. Norite gauti pasiūlymą pirkti tinkamus įrenginius pigiau bei ieškote asmeninių rekomendacijų? Į Sanlėjos komandą galite kreiptis telefonais +370 609 65484 ir +370 690 00002 bei el. paštu – info@sanleja.lt.