Naujieji ECOPOWER R290 šilumos siurbliai oras-vanduo

Jeigu ieškote šilumos siurblio, kuris pagerintų gyvenimo kokybę bei garantuotų daugiau saugumo – tuomet naujieji C&H Ecopower monoblock įrenginiai yra skirti būtent Jums! Investuodami į patikimus šilumos išgavimo prietaisus užtikrinsite sau gyvenimą be rūpesčių!

Šilumos siurblys oras-vanduo ECOPOWER R290 – įranga, kuri atveria komforto galimybes

Šilumos siurblys oras-vanduo ECOPOWER R290 yra monoblokinė įranga. Cooper&Hunter gamintojas pristatė kelis šios serijos modelius, kurių galingumas svyruoja nuo 9kW iki 22kW, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Įranga yra su R290 šaltnešiu, kuris puikiai veikia net ir esant -25 laipsnių temperatūrai. Daugeliui žmonių ir yra baisu, kad nukritus temperatūrai lauke – įranga neveiks našiai. Taip tikrai nenutiks su naujos kartos sistemomis, kurios plačiai atveria savo galimybes.

Šie šilumos siurbliai atitinka griežtus efektyvumo, stabilumo ir triukšmo reikalavimus. Taigi, įranga veiks našiai, o dėl to žmogaus gyvenimo kokybė bus tik pati geriausia. Daugeliui žmonių svarbu tai, kad įranga yra išskirtinio bei prabangaus dizaino, o korpusas yra atsparus korozijai. Visa tai užtikrina, kad prietaisas tarnaus ilgai be jokių priekaištų!

Ieškote patikimo oro kondicionierių ir šilumos siurblių tiekėjo? Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!