Vasara su oro kondicionieriumi 2021

Praeitą savaitgalį praūžė ne tik karščiu, bet ir gera nuotaika alsuojanti UAB „Sanlėja“ vasaros šventė „Vasara su oro kondicionieriumi“!  Kad laikas būtų smagesnis ir draugų būrys didesnis, prie komandos prisijungė ir mūsų partneriai UAB “City-Line LT”.

Nepaisant to, kad po šventės jau praėjo kelios dienos, spėjome įsisukti į kasdieninių darbų rutiną, tačiau pozityvios emocijos ir smagūs prisiminimai lydės komandą dar ilgai.  Šventės metu turėjome daug skirtingos veiklos, tad kiekvienas komandos narys galėjo rasti sau tinkamiausią užsiėmimą.

Pasistiprinę gardžiais užkandžiais suskubome išbandyti komandos fizinę ištvermę ir vikrumą. Vyrukai rungėsi rungtyse „kas ilgiau išlaikys kondicionierių“ ir „kam greičiau sekasi valcuoti“, o merginos demonstravo grakščius bachatos/salsos klubų judesius skambant lotyniškos muzikos ritmams bei moteriškus raumenukus svarmenų kilnojimo rungtyje.

O kokia įmonės šventė be apdovanojimų! Visi komandos nariai buvo apdovanoti už puikų darbą ir atsidavimą įmonei. Kaip svarbu būti įvertintam!

Prasidėjus vakarinei programai skanavome aromatingus grill patiekalus, vaišinomės kolegų keptais nuostabiais desertais, mėgavomės pirties ir baseino malonumais… ir iki vidurnakčio linksmai sukomės šokių aikštelėje.

Švenčių metu galima ne tik smagiai praleisti laiką, bet kas svarbiausia geriau pažinti kolegas, ko pasekoje kolektyvas tampa vieningesnis, o įmonės rezultatai dar geresni.

KOMANDOS STIPRYBĖ SLYPI VIENYBĖJE.