Sutartis pasirašyta: Elektrėnų “Energija” nuo šiol “Airwell Energija”!

Nuo šiol Elektrėnų ledo ritulio komanda „Energija“ bus atpažįstama „Airwell Energija“ vardu. Rugsėjo 8 dieną organizuotame susitikime, komanda kartu su įmone UAB „Sanlėja“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį bei aptarė bendrus tikslus. Kaip teigia ledo ritulio komandos „Airwell Energija“  vadovas Andrej Korneičiuk: „Mums svarbu ne tik žaisti, tačiau ir parodyti aplinkiniams, kad ledo ritulys yra įdomus, jis įtraukia ir dažnai net skatina smalsumą jungtis į komandas ir tobulinti įgūdžius. Gavę bendradarbiavimo pasiūlymą su UAB „Sanlėja“ – mes jaučiamės pastebėti ir vertinami. Kiekvienam sportininkui tai yra labai svarbu“.

Elektrėnų „Energija“ yra seniausias ledo ritulio klubas Lietuvoje, atpažįstamas ne tik tautiečių, tačiau ir kitų šalių sportininkų bei gerbėjų. „Ši komanda mums yra žinoma jau seniai. Juk tai – klasika, tradicija, kuri turi būti puoselėjama kuo labiau“,- atvirauja UAB „Sanlėja“ vadovas Renatas Šilobritas. „Tikimės, kad šis bendradarbiavimas komandai atneš dar daugiau pergalių šiame sezone“,- priduria.

„Airwell Energija“ pavadinimas pasirinktas todėl, nes „Airwell“, tai vienas perspektyviausių UAB „Sanlėja“ atstovaujamų prekių ženklų, kuris pelnė klientų pasitikėjimą visame pasaulyje. Šio gamintojo oro kondicionieriais bei šilumos siurbliais oras-oras ir oras-vanduo džiaugiasi didelė dalis pasaulio gyventojų. Šiais metais UAB „Sanlėja“ gavo išskirtinę bendradarbiavimo teisę ir Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje tapo „Airwell“ atstovais. „Mums didelė garbė siūlyti klientams įrangą, kuri išsiskiria aukšta kokybe, patikimumu, dizainu ir ilgu garantiniu terminu, kuris siekia net 6 metus. Per trumpą atstovavimo laiką pardavėme tūkstančius „Airwell“ įrenginių ir džiaugiamės, kad lietuviai savo namuose turės patikimo gamintojo oro kondicionierius ir šilumos siurblius“ – pasakoja R. Šilobritas.

Kviečiame stebėti „Airwell Energija“ komandos žaidimus ir kartu džiaugtis kiekviena pergale! Rugsėjo 14 dieną komanda startuos savo pirmose varžybose su Latvijos “HK Mogo/LSPA” komanda, o rugsėjo 24 dieną laukia istorinės varžybos su “Dinamo Riga” Elektrėnų ledo rūmuose.