„Sanlėja“ tapo ledo ritulio komandos Elektrėnų „Energija“ rėmėja!

„Sanlėja“ rūpinasi ne tik Jūsų būsto ir kitų objektų mikroklimatu, tačiau ir prisideda prie smagesnio laisvalaikio, kurį kuriame kartu. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad UAB „Sanlėja“ tapo pagrindine ledo ritulio komandos Elektrėnų „Energija“ rėmėja!

Tiesa, nuo šiol Elektrėnų „Energija“ bus atpažįstama kaip „Airwell Energija“, tad UAB „Sanlėja“ sieks šios komandos pergalės kartu. „Džiaugiamės, kad prisidedame prie tokios perspektyvios ir svarbiausia, kad labai daug gerų emocijų žmonėms keliančios komandos“,- atvirauja „Sanlėja“ vadovas Renatas Šilobritas. “Elektrėnų „Energija“, o dabar – „Airwell Energija“ yra pati garsiausia ir žinomiausia visų laikų Lietuvos ledo ritulio komanda, daugkartinė Lietuvos čempionė. Didžiuojamės, kad esame jos dalimi“,- priduria.

Ledo ritulio komandos atstovas Andrej Korneičiuk priduria, kad jiems labai svarbus ne tik sirgalių, tačiau ir verslų palaikymas: „Sanlėja“ parodė, kad pasitiki mumis. Mums tai yra labai svarbu, tai motyvuoja, siekia dirbti dar daugiau, kad rezultatai būtų geresni“.

Kitos savaitės pradžioje naujieji partneriai susitinka organizuojamoje spaudos konferencijoje, kurioje detaliai aptars visas bendradarbiavimo sąlygas. 

Kviečiame kartu sekti „Airwell Energija“ pergalės ir mėgautis žaidimu esant Jūsų organizmui labiausiai pritaikytame būsto mikroklimate!