„Sanlėja“ atidarė savo didmenos padalinį ir Šiauliuose

Rūpintis savo namo bei kito pastato mikroklimatu reikia visus metus. Tai yra garantija, kad ne tik pavyks gerai jaustis, tačiau taip pat ir išvengti kaitros arba didelės vėsos sukeliamų ligų. Esant tokiai plačiai vėsinimo bei šildymo sistemų būstui pasiūlai – renkantis visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie atsakys į kylančius klausimus bei padės rasti įrangas geriausiai patenkinančias Jūsų asmeninius poreikius.

„Sanlėja“ specialistai konsultuoja ne tik virtualiai

Mikroklimato įrenginiais prekiaujanti „Sanlėja“ džiugina ne tik geromis sistemos kainomis, tačiau taip pat ir nemokamomis konsultacijomis, kurios yra orientuotos tiek į privataus žmogaus poreikius, tiek į verslo lūkesčius. „Sanlėja“ siekdama užtikrinti profesionalų aptarnavimą atidaro vis daugiau filialų Lietuvoje. Vienas jų, skirtas didmeninei prekybai, neseniai buvo atidarytas Šiauliuose, Pramonės g. 23D.

Džiugu, kad įrangą įsigyti atvyksta ne tik Šiaulių miesto, tačiau ir rajono verslininkai. Nemokamos konsultacijos, platus įrangos pasirinkimas ir greitas pristatymas perkant tiesiai iš fizinės prekybos vietos yra tai, kas daugelį skatina rinktis „Sanlėja“ produkciją. Pramonės g. 23D, Šiauliuose yra ir sandėlis, kuriame verslo partneriai-montuotojai turės galimybę visuomet operatyviai įsigyti įrangą, kurią galės parduoti galutiniams klientams.

Dėmesio verti prekiniai ženklai

„Sanlėja“ atstovauja tokius prekinius ženklus kaip HTW (Ispanija), Airwell (Prancūzija), Cooper&Hunter (JAV). HTW tai HIGH TECHNOLOGY WORLD – o tai yra: patikimumas, našumas, ilgaamžiškumas, dizainas. „GIA GROUP“, kuriai priklauso HTW, įsikūrė 2000 metais. Specialistai ilgus metus ieškojo inovatyvių sprendimų, kurie pagerintų žmogaus gyvenimą. Džiugu, kad šiuo metu siūloma pasiūla yra labai įvairi.

Taip pat dėmesio vertas ir Airwell gamintojas. Tai daugiau nei prieš 70 metų įkurta įmonė, kuri džiugina ne tik laiko patikrinta klasika, tačiau ir patikima kokybe. Tai yra Prancūzijos kompanija, kuri viena pirmųjų visoje Europoje pradėjo siūlyti rinkai oro kondicionierius. Airwell produktų asortimentas yra atpažįstamas ir labai vertinamas dėl savo didelio patikimumo, efektyvumo, kokybės, puikios išvaizdos bei ekologijos.

Galiausiai, dėmesio verti ir JAV įmonės Cooper&Hunter gaminiai. Įmonė labiausiai žinoma dėl inovatyvių šilumos siurblių, kurie veikia ne tik efektyviai, tačiau taip pat ir inovatyviai. Tai suteikia galimybę gyventi šiltai, tačiau nesukti galvos dėl šilumos išgavimo kaštų.

„Sanlėja“ – kokybė kiekvienam

Nuo šiol „Sanlėja“ siūlo įsigyti įrangą ir tuo pačiu džiaugtis nemokamomis konsultacijomis ir Pramonės g. 23D, Šiauliuose. Įmonės siekis yra pasiūlyti verslo partneriams geriausios kokybės oro kondicionierius bei šilumos siurblius, kurie vėliau pakeis daugelio žmonių gyvenimus. Kadangi vis daugiau privačių namų bei butų diegia inovatyvias sistemas – poreikis rinktis ekologiškas ir tuo pačiu ekonomiškas sistemas – vis labiau auga.

Džiugu, kad gamintojai orientuojasi į žmonių pageidavimus ir siūlo įrangas ne tik patenkinančias, tačiau ir pranokstančias lūkesčius.