Oro valytuvai

Rezultatų: 1

Ar žinote, jog pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenis, net apie 99 % Žemės gyventojų nuolat kvėpuoja prastos kokybės oru? Tai atsiliepia mūsų nuotaikai, produktyvumui ir sveikatai. Tačiau su tuo taikstytis nebūtina, nes patalpose veikiantys oro valytuvai efektyviai išvalo orą bei apsaugo nuo virusų, bakterijų, alergenų eliminuoja taršą bei nemalonius kvapus.

HTW oro valytuvai, kuriuos siūlo Sanlėja – aukšto efektyvumo įrenginiai, kuriuos galite patogiai rinktis bei apžiūrėti ir internetu. Prekės puslapyje randama techninė informacija leidžia greitai nustatyti, kuris valytuvas bus tinkamiausias bei kokie yra jus dominančių įrenginių privalumai.

Norisi patarimo ar rekomendacijos? Norite sužinoti daugiau informacijos apie jus dominantį valytuvo modelį? Drąsiai kreipkitės į mūsų komandą telefonais +370 609 65484, +370 690 00002 ir +370 671 34444 bei el. paštu – info@sanleja.lt. Gausite daug naudingos informacijos ir geriausią kainos pasiūlymą!

Oro valytuvų paskirtis

Oru kvėpuojame visi ir per dieną padarome tūkstančius įkvėpimų. Tačiau į oro, kuriuo kvėpuojame, kokybę, kreipiame, palyginti, gana mažai dėmesio. Būtent dėl to galima rasti aibę tyrimų ir įrodymų apie tai, kad ne tik lauke, tačiau ir patalpose daug kur oro kokybė yra labai prasta arba žemiau nei patenkinama.

Prasta oro kokybė ne tik erzina, tačiau ir gali paskatinti sveikatos problemas, blogina nuotaiką, trukdo susikoncentruoti ir ne tik. Oro kokybę patalpose suprastina:

 •     Dulkės;
 •     Žiedadulkės;
 •     Virusai ir bakterijos;
 •     Dūmai bei tarša iš lauko;
 •     Garai nuo kenksmingų medžiagų;
 •     Naminiai gyvūnai;
 •     Kitos dalelės.

Tam, kad visas jas pavyktų iš oro pašalinti, naudojami oro valytuvai. Juose esančios technologijos bei sprendimai gali ne tik suvaldyti, bet ir kone visiškai pašalinti skirtingų formų taršą iš oro patalpose. Geriausias oro valytuvas dirbs tikrai efektyviai ir turi pakankamą našumą, kad iš oro jūsų patalpose ar kambaryje eliminuotų kenksmingąsias daleles. Tai padeda geriau pailsėti bei saugo visus žmones ar gyvūnus bei ypatingai didelę naudą teikia patiems jautriausiems, kurie serga širdies, kraujagyslių ar kvėpavimo takų ligomis.

Oro valytuvų veikimo procesas

Oro valytuvai dažniausiai veikia filtruodami orą ir naudoja filtrus bei kitas technologijas, kad iš oro surinktų taršą bei kenksmingas daleles ir/ar jas neutralizuotų. Besisukdamas ventiliatorius įsiurbia orą, kuris turi būti valomas. Po išvalymo, jau švarus oras paleidžiamas atgal į patalpą.

Tiesa, kiekviena valymo sistema gali būti kiek unikali, nes skirsis filtrų skaičius, tipai, eiliškumas ir ne tik. Tačiau mes apžvelgsime dažniausiai sutinkamas sistemas bei jų principus ir naudą. Kaip pavyzdį naudosime HTW Space įrenginius.

Priešfiltriai

Dažniausiai tai yra iš nailono arba panašios medžiagos gaminamas itin tankus tinklelis, kuriame gali būti surenkami plaukeliai, dulkės ar net negyvos odos dalelės (jos sudaro didžiąją dalį naminių dulkių!).

HEPA filtras

Valytuve jų gali būti net ne vienas. HEPA filtrai skirstomi į klases pagal efektyvumą. Jie sudaryti iš labai plono pluošto, kuris suaustas taip, kad būtų palikti tik poros mikronų dydžio tarpeliai. Taip valytuvas – drėkintuvas iš oro pašalina ~99,9% kenksmingų dalelių (žiedadulkių, alergenų).

Aktyviosios anglies filtrai

Tai yra labai efektyvi filtravimo technologija, kuri gali surinkti kvapus, dūmus ir dujas bei LOJ (lakiuosius organinius junginius), kurie yra pavojingi sveikatai.

UV dezifenkcija

Tai – vienas efektyviausių dezinfekavimo būdų, kurį naudoja net medicinos įstaigos. Ultravioletinės šviesos bangos veikia virusus ir bakterijas DNR lygmenyje, todėl jie visiškai sunaikinami.

Valytuvai – jonizatoriai gali į orą leisti įgreitinus neigiamus jonus, kurie mažina virusų plitimo tikimybę.

Oro valytuvų pranašumai

Galima išskirti tikrai ne vieną oro valytuvų pranašumą.

 1. Patogumas. Buitiniai oro valytuvai nesveria daug ir neužima didelio ploto, todėl juos galima naudoti ir namuose, ir darbo vietoje ar kabinete. Be to, tam, kad būtų valomas oras su valytuvu, jums nereikia kentėti šalčio, kuris yra įprastas, kai būstas vėdinamas rudenį, pavasarį ar žiemą pravėrus langus.
 2. Efektyvumas. Štai, pavyzdžiui HTW Space Plus oro valytuvas turi net 510 m3/h CADR – švaraus oro tiekimo greitį. Apskaičiavus savo erdvės tūrį galima sužinoti ar jis tinka jūsų patalpai bei koks efektyvus jis čia būtų.
 3. Mobilumas. Buitiniai oro valytuvai paprastai užima pakankamai nedaug vietos bei sveria <12-15 kg, todėl juos lengva pernešti ten, kur reikia, o po panaudojimo padėti į sandėliavimo vietą.
 4. Visapusiška apsauga. Įjungtas valytuvas saugo ne tik nuo dulkių, tačiau ir nuo virusų, bakterijų, nemalonių kvapų bei kitų kenksmingų dalelių. Oro kokybė pagerinama visomis prasmėmis.

Oro valytuvų montavimas ir priežiūra

Buitinių oro valytuvų montavimas yra visiškai nesudėtingas bei nereikalauja nei sunkių darbų, nei papildomo montavimo. Toks įrenginys gali būti tiesiog atneštas į patalpą ir joje pastatytas bei paleistas į darbą. Tereikia, kad iš abiejų pusių jis turėtų pakankamą tarpą nuo sienų ar barjerų (laisvam oro srautui). Geriausia, kad elektros laidas nekliūtų po kojomis, o pačiam įrenginiui pavyktų rasti vietą kiek nuošaliau judriausių kambario vietų arba ten, kur jis aiškiai matytųsi.

Kalbant apie priežiūrą, svarbiausi yra trys dalykai:

 •     Laiku atliekamas filtrų valymas ar keitimas;
 •     Atsižvelgimas į gamintojo ir pardavėjo pateiktas rekomendacijas;
 •     Įrenginio išjungimas prieš ištraukiant elektros kištuką.

Daug informacijos apie priežiūrą galima gauti ir per skaitmeninę sąsają išmaniajame telefone ar planšetėje.

Geriausi oro valytuvų gamintojai

HTW yra GIA GROUP narys bei vienas iš buitinių oro valytuvų gamybos rinkos lyderių. Jų įrenginiai suderina technologines inovacijas, aukščiausio lygio patikimumą bei aukštą našumą, kad suteiktų vartotojams geriausią įmanomą patirtį.

Jų įrenginiai atspindi atsidavimą kokybei bei aukštųjų technologijų standartus. Štai HTW Space Plus įrenginys:

 •     Turi net 4 filtrus, kurie maksimaliai išvalo orą bei iš jo pašalina nemalonius kvapus, taršą bei net virusus;
 •     Specialus LED indikatorius spalva nurodo, kokia yra oro kokybė patalpoje;
 •     Skaitmeninis LED ekranas ant įrenginio leidžia matyti svarbiausią informaciją apie PM koncentraciją bei temperatūrą ir drėgmę;
 •     Maksimalus triukšmas naktiniu režimu veikia panašiu garsumu, kaip ir šnabždėjimas netoli jūsų, todėl tikrai įmanoma pailsėti ar susikoncentruoti į savo veiklą, kol valytuvas dirba.