HTW oro kondicionieriai

Rodoma 1–20 iš 24

HTW gali pasigirti itin dideliu prekių asortimentu, kurį sudaro patys įvairiausių namų bei komercinių patalpų oro kondicionieriai (šilumos siurbliai).

Savo poreikiams galite rinktis sieninius, langinius bei koloninius – vertikalius kondicionierius, galinčius jūsų patalpoje orą efektyviai vėsinti ar net šildyti. Atsiliepimai apie šio gamintojo įrangą taip pat yra puikūs!

HTW kondicionierių funkcijos

Konkretus funkcijų, kurias turi HTW kondicionieriai / šilumos siurbliai, sąrašas tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto modelio bei įrenginio tipo. Mes išvardinsime keletą svarbiausių, kuriuos turi populiariausi sieniniai HTW šilumos siurblių modeliai.

  •   Wi-Fi valdymas – moderniausi sieniniai ir kitų tipų HTW kondicionieriai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, per išmaniojo telefono ar planšetės programėlę;
  •   iFeel funkcija – ne vienas HTW kondicionierius turi specialų pultelį, kuris reaguoja į aplinką bei gali pasiūlyti dar efektyvesnį mikroklimato valdymą;
  •   Labai tylus veikimas;
  •   Katalizatorius, sidabro jonais aktyvintas bei atskiras aktyviosios anglies filtras leidžia orą, išpučiamą į patalpas, išvalyti.

HTW kondicionierių sistemos pranašumai

Kiekviena HTW sistema gali turėti savų pranašumų. Patogus valdymas, stilingas dizainas, aukštas efektyvumas ir tylus veikimas – tai yra tie privalumai, kurie džiugina kiekvieną naudotoją namuose ar komercinėse patalpose.

Būtent šioje kategorijoje esančios sistemos, kaip numatė gamintojas, puikiai mikroklimatu rūpinasi, kai lauke temperatūra nenukrenta žemiau nei -15°C. Tokios sistemos montavimas užtikrins komfortą vasarą ir pereinamuoju laikotarpiu.

HTW prekės ženklo istorija

HTW priklauso GIA GROUP, kurią 2010 metais įkūrė didelę patirtį oro kondicionavimo rinkoje turintys specialistai.. GIA GROUP ir HTW pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Barselonoje. Dabar bendrovė gamina ŠVOK sprendimus, kurie stengiasi derinti inovacijas su patrauklia kaina.

Nuo pat įkūrimo pradžios visas savo pastangas HTW sutelkė į novatoriškų, aukščiausios kokybės ir aplinką tausojančių gaminių siūlymą.