SmartFan produktai

Šviežias oras yra ne tik naudingas sveikatai. Reguliarus vėdinimas saugo pastato konstrukcijas ir neleidžia atsirasti pelėsiui. Norint išgauti tinkamą drėgmės lygį – vien langų atidarinėjimo nepakanka. Jau nekalbant apie tai, kad šis „sprendimas“ visiškai netaupo šilumos energijos ir pinigų…

Centralizuotos vėdinimo sistemos įrenginiai yra dideli. Jiems reikia ortakių visame pastate. Tai tampa problema tiems, kurie nori gryno oro bute, pastatytame ar renovuotame name.
UAB „Sanlėja“ Lietuvos rinkai siūlo klientų poreikiais pagrįstą getAir SmartFan decentralizuotą vėdinimą su integruota šilumos rekuperacija. Šie įrenginiai nereikalauja jokio sudėtingo montavimo. Juos galima įsirengti bet kurioje patalpoje. Kuo skiriasi getAir mini rekuperatorius nuo panašaus veikimo įrenginių? getAir turi aukštą šilumos atgavimo koeficientą, kuris siekia net iki 91% – suteikdamas galimybę mėgautis grynu oru visuose kambariuose. getAir mini rekuperatoriai yra vieni iš mažiausių namų vėdinimo įrenginių šiandieninėje rinkoje. O padidintos garso izoliacijos dėka triukšmo lygis sumažintas iki 11dB(A)!
Vidutiniškai 90% laiko žmonės praleidžia patalpose – todėl tikrai svarbu užtikrinti tinkamą mikroklimatą namuose.

Šiuo metu rekuperatoriai vadinami bene pačiu ekonomiškiausiu ir pačiu efektyviausiu namų oro valymo būdu, kuris gali padėti maksimaliai išvėdinti patalpas ne tik nuo dulkių, tačiau taip pat ir žiedadulkių, vabzdžių, gyvūnų plaukų. Asmenims, kurie turi daug alergijų – tai būtinybė, kuri padės susitvarkyti sveikatos problemas ir kvėpuoti kur kas grynesniu ir sveikesniu oru. Papildomai pavyks be jokių didelių pastangų pašalinti ir namuose esanti blogą kvapą, pelėsį. Pasirinkę Jums tinkamiausią įrangą nesunkiai ją valdysite, nusistatysite tinkamiausią veikimo koeficientą, galiausiai, galėsite būti ramus dėl ilgaamžiškumo, kadangi prekiaujame tik visame pasaulyje žinomais Getair SmartFan rekuperatoriais. Mini rekuperatoriai – kai norisi gyventi komfortabiliau neinvestuojant daug pinigų.
Be Smart with getAir SmartFan!