Cooper&Hunter šilumos siurbliai oras - oras

Šioje kategorijoje rasite Cooper&Hunter oro kondicionierius/šilumos siurblius oras-oras, kurie yra specialiai pritaikyti darbui Šiaurės Europoje. Šie įrenginiai ir šildys, ir vėsins patalpas karštomis vasaros dienomis!
Šilumos siurbliai oras-oras yra viena pažangiausių tobulo mikroklimato kūrimo technologijų gyvenamuosiuose namuose, komercinio tipo, pramoninio tipo pastatuose, biuruose ir visur kitur, kur šaltomis žiemomis ir karštomis vasaromis norisi jaustis puikiai ir išvengti sezoninių ligų. Šilumos siurbliai geba ir šildyti, ir šaldyti, tad prietaisai naudojami ištisus metus, investicijos greitai atsiperka.
Mūsų siūlomi šilumos siurbliai oras-oras gali būti kelių tipų:
1. Sieniniai šilumos siurbliai oras-oras.
2. Grindiniai šilumos siurbliai oras-oras.
3. Kasetiniai šilumos siurbliai oras-oras.
4. Kanaliniai šilumos siurbliai oras-oras.
5. Palubiniai šilumos siurbliai oras-oras.
Didžiausias privalumas – ekonomiškumas, tad mažai elektros energijos naudojantys įtaisai leis ištisus metus jausti malonų ir organizmui geriausiai tinkantį mikroklimatą. Veikimo principas – labai paprastas: viena įrenginio dalis montuojama pastato viduje (grindyse, prie lubų, sienose ir kt.), o kita – pastato išorėje. Įrenginys paima šilumą iš lauko ir perduoda ją pastato vidui taip padėdamas su mažomis investicijomis sukurti tokią temperatūrą, kuri yra maloniausia žmogaus organizmui. Priešingai, vasaros metu, patalpose esantis karštis yra nukreipiamas į lauką, todėl namuose nebūna labai vėsu, tačiau nebejuntama ir kaitra.
Oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras pasižymi šiais privalumais, kurie ir paskatina rinktis šį tobulą mikroklimato pojūtį namuose:
• Lengvas valdymas.
• Ekonomiškumas.
• Ekologija.
• Efektyvumas.
• Nesunkus įrengimas ir paprasta priežiūra.
• Klimato reguliavimo funkcija.
• Apsauga nuo drėgmės ir pelėsio.
Cooper&Hunter (C&H) oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras – geriausias pasirinkimas ieškantiems ilgaamžės kokybės už mažą kainą, kuri gebėtų patenkinti net ir paties išrankiausio asmens poreikius. Cooper&Hunter (C&H) nenustoja stebinti vis pasiūlydama išmanesnius ir lengviau valdomus, dažnai net pigesnius įrenginius, kurie gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę net kelis kartus. Suderinti mažą kainą su profesionalumu bei gera kokybe – ir tai padaryti gali sertifikuota Cooper&Hunter (C&H) produkcija skirta norintiems gyventi tobulomis sąlygomis.

Cooper&Hunter (C&H) oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras (-30°C) – kad ištisus metus patalpose būtų tobulas mikroklimatas!