Cooper&Hunter multi split sistemos

Multi Split tipo oro kondicionieriai/šilumos siurbliai – patogus, ergonomiškas ir ekonomiškas būdas turėti namuose, biuruose bei kituose pastatuose tokį mikroklimatą, koks Jums labiausiai tinka ir koks garantuoja komfortabilų buvimą. Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. Prie vienos sistemos bloko galima prijungti kelis vidinius įrenginius, kurie užtikrins, kad net ir labai didelėse patalpose vasaros metu pavyks išlaikyti gaivą, o žiemos metu – malonią šilumą.
Multi Split sistemos tinka ir labai dideliuose pastatuose, ir mažesniuose taip siekiant kiekvieną atskirą patalpą kondicionuoti atskirai, užtikrinant visoms patalpoms komfortą. Išorės pusėje bus montuojamas tik vienas įrenginys, kad fasadas nebus apkrautas, tačiau funkcionalumas pasieks maksimalų lygį.
Mes siūlome kelių tipų Multi Split sistemas:
1. Vidinių sieninių blokų Multi Split sistemos.
2. Palubinės Multi Split sistemos.
3. Grindinės Multi Split sistemos.
4. Kasetinės Multi Split sistemos.
5. Kanalinės Multi Split sistemos.
6. Išorinių blokų Multi Split sistemos.
Multi Split sistemos labai dažnai pasirenkamos ne tik biuruose siekiant išlaikyti aukštą komforto lygį, kuris garantuoja darbingumą, tačiau ir namuose. Skirtingose namų patalpose galima nusistatyti ir skirtingą temperatūrą, kuri leis puikiai jaustis. Miegamuosiuose dažniausiai išlaikoma žemesnė temperatūra, kadangi tai garantuoja miego kokybę. Svetainėje – aukštesnė, kadangi ilsintis norisi jaustis puikiai, galiausiai, virtuvės patalpoje taip pat dažniausiai nusistatoma žemesnė temperatūra, kadangi gaminimo metu ir taip ji pakyla, tad oro kondicionavimo sistema padės išvengti diskomforto.
Mes prekiaujame tik žinomų gamintojų produkcija, kuria pasitiki visas pasaulis ir kuris jau daug metų yra pripažįstama kaip vienas geriausių pasirinkimų ieškantiems kokybės už mažą kainą. Nuolatos atnaujiname savo katalogą, kad klientams galėtume pasiūlyti kokybę, kuri leis mėgautis komfortabiliu gyvenimu namuose be didelių investicijų.
Tegul ištisus metus Jūsų namuose būna pavasaris!