Airwell

Airwell Prancūzijos prekinis ženklas, kuris daugiau kaip 70 metų specializuojasi ir kuria klimato kontrolės sprendimus. Šiuo metu Airwell komanda daug dėmesio skiria inovacijoms, kurių pagalba optimizuojamas energijos suvartojimas ir darbo našumas įrenginiuose.

Prekinis ženklas Airwell įsipareigojęs rūpintis kiekvieno žmogaus ir gamtos gerove.

Airwell Prancūzijos prekinis ženklas, kuris daugiau kaip 70 metų specializuojasi ir kuria klimato kontrolės sprendimus. Šiuo metu Airwell komanda daug dėmesio skiria inovacijoms, kurių pagalba optimizuojamas energijos suvartojimas ir darbo našumas įrenginiuose.

 

Prekinis ženklas Airwell įsipareigojęs rūpintis kiekvieno žmogaus ir gamtos gerove.

Airwell kondicionierių savybės

Airwell kondicionieriai, priklausomai nuo modelio, turi labai daug skirtingų funkcijų. Tai labai priklauso nuo modelio tipo bei jo savybių. Tačiau mes norėtume išskirti funkcijas, kurios itin naudingos bei vertos net didesnių išlaidų su aukštesne kaina.

  •   Išmanusis valdymas – dar patogesnei mikroklimato kontrolei;
  •   Oro valymas ir sausinimas – itin naudingas kuriant komfortą namuose ar darbo vietoje;
  •   Stilingas dizainas – kad įrenginys nekristų į akis namuose bei neblaškytų dėmesio nuo svarbiausių interjero detalių.

Airwell kondicionierių sistemos pranašumai

Jeigu kalbame apie tai, kokius pranašumus turėtų Airwell kondicionierių sistema, būtina pabrėžti, jog tai labai priklauso nuo jūsų pasirinktos sistemos tipo bei įrenginių savybių.

Pavyzdžiui, mobilių oro kondicionierių montavimas ir paleidimas yra labai patogus, kadangi jiems nereikia įrengimo ar paruošimo darbų. Sieniniai kondicionieriai turi labai patogų valdymą ir yra aukšto našumo, tad su jais galima efektyviai vėsinti net ir didesnes patalpas. Taip pat yra ir langiniai, konsoliniai bei palubiniai – grindiniai Airwell kondicionieriai. Tokia rūšių įvairovė leidžia lengvai rasti sprendimą, kuris užtikrintų efektyvią mikroklimato kontrolę bet kur ir bet kada.

Multi-Split Airwell kondicionieriai yra neprilygstami lankstumo prasme. Net, jeigu valdote dideles biuro patalpas ar turite poreikį valdyti mikroklimatą daugybėje zonų vienu metu, Airwell Multi-Split sistemos gali tą poreikį patenkinti. Pakanka vieno išorinio bloko, kuris gali tiekti orą į daug vidinių blokų, kurie veikia nepriklausomai.

Na ir galiausiai – komercinės klasės oro kondicionieriai. Kaip pasirinkti tokį įrenginį ir kokie jo pliusai? Tarp sayvbių bei ypatumų patenka diskretiškas dizainas bei labai aukštas našumas vėsinant ar šildant orą biure, kabinete ar salėje. Jį pasirinkti reikėtų įvertinus jūsų patalpų išplanavimą, darbuotojų poreikius ir ne tik. Sanlėjos komanda pasiruošusi pakonsultuoti bei patarti.

Airwell prekės ženklo istorija

Airwell savo istoriją pradėjo dar 1947 metais, Prancūzijoje. Per tą laiką, tai tapo gamintojas, kuris bene daugiausiai dėmesio skiria inovacijoms bei meistriškumui.

Airwell nuolat kėlė kartelę sau ir visiems konkurentams, kad savo klientams pateiktų aukštos kokybės ir patikimus namų bei biuro patalpų vėsinimo bei mikroklimato valdymo sprendimus. Derindama pažangiausias technologijas ir gilų klientų poreikių supratimą, Airwell įsitvirtino kaip patikimas vardas šioje srityje, apie kurį geriausi atsiliepimai sklando kone visame pasaulyje.

Nuo gyvenamųjų iki komercinių patalpų, Airwell įsipareigojimas užtikrinti energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir klientų pasitenkinimą lėmė, kad jie tapo labai geidžiamu vėsinimo sprendimų gamintoju ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Šiuo metu jų asortimentą sudaro įvairiausių tipų šilumos siurbliai / oro kondicionieriai buičiai bei komerciniams poreikiams.