„HTW Space“ valytuvas pašalina iki 99,97 % kenksmingų mikroorganizmų iš patalpų oro

Pandemijos laikotarpiu, daug dalykų apie puolantį ir mūsų gyvenimo būdą trikdantį „nematomą priešą“ yra nežinomi. Ypatingai dabar mūsų aplinkos oro kokybės gerinimas yra itin svarbus. Atsižvelgdama į pasaulyje susidariusią situaciją – Ispanijos bendrovė „Gia Group“ pradėjo gamybą ir prekybą įvairiais oro valymo įrenginiais, kurie gerina oro kokybę be jokių kompromisų. Įmonė įsikūrusi Barselonoje, kur koronavirusas smogė iš visų jėgų. Todėl ši priežastis buvo paskata imtis oro valymo įrenginių gamybos.

„GIA Group“ generalinio direktoriaus Francisco Sanz nuomone, „ne tik gatvių, bet ir vidaus patalpų ore yra daug kenksmingų mikroorganizmų. Ypač dabartinėmis aplinkybėmis, kai didelė dalis žmonių praleidžia iki 90 % laiko namuose.

GAMINIO IDĖJA

Viena iš „HTW“ oro valytuvų su UV spinduliais asortimento naujienų yra „Space“ modelis (žr. vaizdo įrašą). Šie oro valytuvai turi integruotą oro kokybės indikatorių, kuris nurodo, kokios kokybės oras yra patalpose. Atsižvelgdamas į indikatoriaus spalvą, vartotojas gali greitai patikrinti, ar oro kokybė yra puiki, gera, normali ar bloga.

Valytuvas apima įvairias sistemas ir technologijas, kurios, aptikusios, kad mažėja oro kokybė – gali veiksmingai ir greitai ją pagerinti.

Didelė inovacija ir naujovė yra ta, kad įrenginys veikia pasitelkdamas ultravioletinę šviesą, kuri, pasak F. Sanz, „sunaikina virusų DNR ir juos deaktyvuoja. Taip pat pašalinamos teršalų dalelės, alergenai ir blogi kvapai, todėl oras, kuriuo kvėpuojame namuose ar bet kokioje vidaus patalpų aplinkoje, tampa sveikesnis.“

„SPACE“ VALYTUVO VEIKIMO PRINCIPAS

Valytuvas užtikrina švarų patalpų orą ir jį dezinfekuoja. Filtravimo etapus sudaro: pirminis filtras (priešfiltris), kuris sulaiko didžiausias daleles, tokias kaip gyvūnų plaukai, odos dalelės ir dulkės; filtras „Hepa13“, sugeriantis daleles iki 0,3 μm, tokias kaip žiedadulkės ar alergenai; aktyvios anglies filtras, pašalinantis blogus kvapus ir tabako dūmus; bei UV spinduliai, kurie, remiantis gamintojo laboratorijoje atliktais bandymais, pašalina virusus ir bakterijas.

Papildomas šios serijos privalumas yra „Wifi“ ryšys nuotoliniam valdymui, naudojant specialią mobiliąją programėlę, kuri suteikia galimybę įrenginį įjungti prieš atvykstant namo, kad galima būtų atvykti į sveiką aplinką.

Šis konkretus modelis gali išvalyti iki 61 m2, mažesnėms erdvėms yra kitų sprendimų: „Clean“ serija išvalo iki 27 m2, o „Cube“ ir „Dust Cube“ – iki 15 m2. „Space“ triukšmo lygis yra tik 21 dB. Norime paminėti, kad „Clean“ serija turi neigiamų jonų generatorių, o jos triukšmo lygis yra 30 dB.

ASMENINIAI POREIKIAI IR GALIMI PRODUKTAI

„HTW“ valymo įrenginių asortimentą sudaro 4 serijos: „Space“, „Cube“, „Dust Cube“ ir „Clean“. Išskyrus „Clean“ valymo įrenginį, visi įrenginiai skleidžia ultravioletinius spindulius – tai technologija, kuri, remiantis šiandien turimais duomenimis, turi teigiamą rezultatą šalinant virusus ir bakterijas.

Francisco Sanz pabrėžė, kad „kaip ambasadoriai šiame sektoriuje, turime prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir pasiūlyti sprendimus, užtikrinančius komfortą, gerovę ir vartotojų pasitenkinimą. Bendrovė teikia novatoriškus oro valymo sprendimus  ir taip garantuoja sveikesnę aplinką žmonėms.

PRIVALUMAI

Produkto bandymai suteikia galimybę daryti išvadą, kad erdvės prisotinimas deguonimi, kvėpavimas sveikesniu oru ir pagerėjęs poilsis yra šių prietaisų pagrindiniai privalumai. Jie sukuria malonesnę aplinką pašalindami kvapus, taip pat pagerina komfortą, ypač žmonėms, turintiems kvėpavimo sutrikimų ir alergijų.

Siekiant toliau optimizuoti našumą, valymo įrenginys perspėja, kai reikia pakeisti oro filtrą.

ĮRENGINIŲ FUNKCIJOS

Serija „Space“
Ultravioletinė šviesa apsauganti nuo virusų ir bakterijų
Išanalizuojama ir nurodoma oro kokybė
„Wi-Fi“ ryšys
Triukšmo lygis – 21dB
Optimizuota paviršiams iki 61 kvadratinių metrų

Serija „Cube“
Ultravioletinė šviesa nuo virusų ir bakterijų
Išanalizuojama ir nurodoma oro kokybė
Triukšmo lygis – 21dB
Paviršiams iki 15 kvadratinių metrų

Serija „Dust Cube“
Ultravioletinė šviesa nuo virusų ir bakterijų
Triukšmo lygis – 21dB
Paviršiams iki 15 kvadratinių metrų

Serija „Clean“
Neigiamų jonų generatorius
Triukšmo lygis – 30 dB
Paviršiams iki 27 kvadratinių metrų
Padidintas komfortas

ĮRENGINIO NAUDOJIMAS. APTIKTOS VERTĖS

Įrenginys pagerina oro kokybę dėl suderinto kelių filtrų veikimo ir ultravioletinių spindulių. Taršos dalelės, žiedadulkės, alergenai ir dūmai yra pašalinami. Efektyvumas siekia iki 99,97 %.

Oro valytuve įrengta intelektuali sistema, analizuojanti aplinką ir nustatanti oro kokybę per šviesos indikatorius: mėlyna – puikiam orui, žalia – geram orui, violetinė – normaliam orui ir raudona – labai užterštam orui identifikuoti.

Įrenginys veikia saugiai, pasitelkdamas keturis filtravimo lygius.

Įrenginys aprūpina organizmą deguonimi, pagerina kvėpavimą ir palengvina naktinį poilsį, sumažina alergijos simptomus ir palengvina astmą.

Veikdamas turbo režimu, neigiamų jonų generatorius automatiškai pradeda šalinti kvapus, dulkes, dūmus ir žiedadulkių daleles per trumpesnį laiką.

Produktas turi skirtingus saugumo elementus, kad būtų sumažinta jo naudojimo rizika.

TVARUMAS

Pasak vadovų, „HTW“ atitinka tarptautinių ir Europos teisės aktų reikalavimus, ypač naujosios Europos Komisijos direktyvos su energija susijusiems gaminiams reikalavimus, kurie nustato minimalias energijos vartojimo efektyvumo, azoto oksidų emisijos ir triukšmo lygio sąlygas ir siekia sumažinti išskiriamą CO2 kiekį.

„Space“ modelis, kaip nurodyta pateiktuose techniniuose dokumentuose, atitinka gamtos išteklių naudojimo mažinimo ir aplinkos tausojimo reikalavimus.

BENDROVĖ, SUKŪRUSI ĮRENGINĮ

„HTW“, tai „High Technology World“ (aukštųjų technologijų pasaulis) santrumpa, atspindinti bendrovės tikslą kurti produktus, kurie leistų išspręsti vartotojų problemas.

Įkurta 2010 m., „Gia Group“, kuriai priklauso „HTW“, yra ispanų kompanija, veikianti visame pasaulyje. Ji yra efektyvių oro kondicionavimo, šildymo įrenginių ir kitų mikroklimato sprendimų gamintoja ir tiekėja. Jos buveinė yra Montmeló (Barselonoje). Kompanija veikia daugiau nei 35 šalyse, savo atstovybes turi Prancūzijoje, Portugalijoje ir Italijoje. Grupę sudaro daugiau nei 100 specialistų, o 2019 m. ji uždirbo 44 mln. eurų.