HTW oro sausintuvai – įranga, kuri keičia gyvenimus

Tinkamas namų mikroklimatas yra neatsiejamas ne tik nuo temperatūros, kuri atitinka Jūsų organizmo poreikius, tačiau taip pat ir reikalingo drėgnumo kiekio, kuris užtikrina gerą savijautą. Matuojama, kad vidutinė kambario drėgmė turi siekti apie 40 %-60 %. Per didelis drėgmės kiekis yra žalingas žmogaus organizmui, lygiai taip pat kaip ir per sausas oras.

Drėgno oro problemos

Apie per drėgną namų orą geriausiai išduoda žmogaus savijauta. Kokie veiksniai?

  • Bene didžiausia problema, kurią sukelia drėgnas oras – pelėsis. Jis kenkia ne tik daiktams, patalpoms, tačiau ir žmogui, kuriam ilgainiui gali išsivystyti kvėpavimo takų problemos.
  • Nuo per didelės drėgmės namuose dažniausiai juntamas ir apsunkęs kvėpavimas.
  • Nemalonus šaltis gali būti kasdieninis palydovas, kuris sukelia diskomfortą.
  • Galiausiai – šaltis ir drėgmė kenkia ir žmogaus psichologinei būklei, dažnai sunku susikaupti ir miegoti.

Svarbiausia, kad visus šiuos negalavimus gali padėti išspręsti tinkamas oro sausintuvas, kuris veikia tyliai, tad yra beveik nepastebimas, tačiau jo nauda gyvenimo kokybei – akivaizdi.

Rodikliai, kad sistema reikalinga Jūsų namuose

Jeigu pastebėjote vieną iš dirgiklių, tikėtina, kad Jūsų namuose oras yra per drėgnas:

  • Drėgmė vizualiai matoma ant sienų (kaupiasi kondensatas).
  • Pastebimas pelėsis.
  • Nuo sienų lupasi dažai.
  • Baldai vizualiai pažeisti.
  • Juntamas drėgmės kvapas.

Kas yra oro sausintuvas?

Oro sausintuvo tikslas yra užtikrinti, kad namuose bus reikalingas drėgmės kiekis (ne tik ne per didelis, tačiau taip pat ir ne per mažas). Oro drėgmės kiekis, kaip jau minėjome, yra matuojamas procentais, kurie turi siekti nuo 40 iki 60. Būtent tiek drėgmės reikia, kad gerai jaustųsi ne tik žmogus, tačiau ir augalai, kokybiški išliktų namie esantys daiktai. Per didelis drėgmės kiekis dažniausiai pirmiausia pasimato ant stiklinių paviršių, langų, kadangi juos padengia kondensatas.

Oro sausintuvo veikimo technologija

Šie unikalūs prietaisai veikia nepatebimai, tačiau savijauta juos įsigijus – pasikeičia kardinaliai. Kaip jie veikia? Visi puikiai žino, kas yra kondensacija, kuri kaupiasi ant paviršių. Būtent kondensatą sausintuvai ir šalina. Sistemoje yra integruotas ventiliatorius, aušintuvas ir priderintas šildymo mechanizmas. Ventiliatoriaus funkcija yra susiurbti drėgną orą į sistemos vidų. Jame veikia aušintuvas ant kurio ir susidaro surenkamo kondensato lašeliai. Galiausiai, perteklinė drėgmė nuo sistemos kaupiasi tam tikruose rezervuaruose, o sušildomas oras yra išpučiamas atgal į patalpas.

Dažniausiai klientų užduodamas klausimas yra susijęs su galimais temperatūros pokyčiais įrangos naudojimo metu. Norime pabrėžti, kad oro sausintuvai neturi visiškai jokios įtakos kambaryje esančiai temperatūrai.

HTW oro sausintuvai

HTW oro sausintuvai – lyderis rinkoje pelnęs pripažinimą ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Siūlome įsigyti naujos kartos sistemas, kurios per parą surenka iki 50 litrų skysčio, tad tai puikus pasirinkimas ypač didelėse patalpose. Tiesa, nereikia pergyventi, kad pati įranga yra masyvi. Tikrai ne. Nesunkiai rasite jai vietą kambaryje, galiausiai, įranga nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Lietuvių labai pamėgtas X9 + X12 serijos sausintuvai, kurie surenka iki 10-ies litrų drėgmės, nedidelių matmenų, mobilūs bei kompaktiški. X10 serijos sistema tinkama dar didesnėms patalpoms, kadangi drėgmės surinkimo talpa siekia iki 20-ies litrų. Šios serijos įranga taip pat turi HEPA filtrą, kuris dezinfekuoja patalpas, pagal poreikius galima nustatyti vieną iš trijų sistemos veikimo greičių, galiausiai, automatinis paleidimas bei saugumo funkcijos, kurios rūpinasi Jūsų gyvenimo kokybe.  HTW oro sausintuvai siejami ne tik su kokybe, tačiau ir inovacijomis, kadangi skiriamos didelės investicijos naujos kartos sistemoms. Vienas pažangiausių pasirinkimų – X11 serijos drėgmės surinktuvai, kurie turi laikmačius, 2 greičius, savaimines apsaugos sistemas, automatinio atitirpinimo funkciją, yra lengvi, tad paprastai transportuojami ir t.t. Viskas – ko reikia, kad gyvenimas būtų patogesnis, tačiau netektų tam skirti savo laiko.

Daugelis žmonių išbandę sistemas džiaugiasi, kad jos pagerino gyvenimą ir nereikalauja dėmesio bei laiko sistemos priežiūrai.